NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Decyzją Ojca Prowincjała od dnia 7 kwietnia o. Jan Urban OMI nie pełni już funkcji proboszcza naszej parafii. Do czasu mianowania nowego proboszcza do końca czerwca funkcję Administratora Parafii będzie pełnił o. Marcin Szafors OMI.

2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego na godzinę 15.00.

3. Taca dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać za ofiary. Przeprowadzana jest także zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezjalnego.

4. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w soboty 25 kwietnia oraz 9 maja od godz. 9.00. W najbliższy piątek spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci od razu po Mszy Świętej.

5. W najbliższą sobotę 18 kwietnia na godz. 19.00 zapraszamy na wieczór uwielbienia.

6. Już teraz informujemy, że dnia 18 maja, w naszej parafii, będzie miała miejsce wizytacja, którą przeprowadzi bp Jan Kopiec. Rekolekcje przygotowujące do tego wydarzenia będą miały miejsce w dniach od 23 do 26 kwietnia i poprowadzi je o. Joachim Kusz OMI.

7. W dniach od 30 kwietnia do 3 maja tradycyjnie już w Kokotku będziemy gościć młodzież oblacką z całej Polski w ramach Zjazdu Niniwy. Bardzo prosimy o przyjęcie młodych do swoich domów na  noclegi. Zapisy w zakrystii.

8. W tym tygodniu przypadają: we wtorek Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w czwartek urodziny Papieża Emeryta Benedykta XVI. Dziękujemy Panu, za Jego służbę Bogu i drugiemu człowiekowi.

9. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Jest również nowy numer dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”. W sposób szczególny polecamy grę planszową „Jonasz”.

Bóg zapłać za wszelkie dobro. Niech Pan Bóg nam wszystkim błogosławi.