OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego

11 kwietnia 2021

 

 1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia. Dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas diecezji.
 2. W środę przypada święto Chrztu Polski.
 3. Za tydzień Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Kolekta w przyszłym tygodniu przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.
 4. W związku z nowymi obostrzeniami informuję, że w naszym kościele może przebywać 15 osób. Proszę, żeby zostawiać te miejsca dla osób starszych. Pozostali mogę uczestniczyć we Mszy Świętej przed kościołem zachowując 1,5 odstępu miedzy osobami. Przypominam i proszę o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa: zakładaniu maseczek, dezynfekcji rąk, zachowaniu bezpiecznych odległości.
 5. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii,
 • wszystkich chorych w szpitalach i domach, o zdrowie dla p. Michała – kościelnego
 • przebywających na kwarantannie, lekarzy, pielęgniarki,
 • prosimy o ustanie epidemii,
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z Oblackim Centrum Młodzieży,
 • solenizantów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne