XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś w naszej parafii słowo Boże głosi O. Krzysztof Jurewicz OMI Dyrektor Sekretariatu Powołań, życzymy mu wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa w tej niełatwej posłudze.

2. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i uświetnienie uroczystości odpustowo dożynkowej, parafianom, gościom, działkowiczom.

3. We wtorek wspomnienie Bł. Bronisławy dziewicy i rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. W związku z tym spowiedź dla dzieci i młodzieży we wtorek od godz. 17.30 a później Msza św. w ich intencji, w czasie Mszy św. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

6. W I czwartek miesiąca po Mszy św wieczornej nabożeństwo oblacko – powołaniowe.

7. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00, okazja do spowiedzi od godz. 17.30. Po Mszy św. Wieczornej nabożeństwo do NSPJ.

8. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 Msza św. O Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo do Serca Maryi.

9. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. nagraną na płytę książkę „O naśladowaniu Chrystusa” Tomasza a Kempis, o przeżywającym rozkwit opactwie benedyktyńskim we Francji; oraz reportaż o imigrantach uciekających przed wojną i biedą do Europy. Jest do nabycia również Mały Gość, gdzie znajdziemy audiobook „Szatan z siódmej klasy” Kornela Makuszynskiego oraz listę książek, które młody wierzący człowiek powinien przeczytać.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.