Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

 19 stycznia 2020

  

 1. Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 2. Zapraszam na wspólne kolędowanie dzisiaj o godz. 15.00 wspólnie z orkiestrą dętą z Suchej Góry. Po kolędowaniu zapraszam wszystkich parafian i działkowiczów na wspólny opłatek na probostwie.
 3. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii.
 4. W poniedziałek wyjątkowo Msza Święta będzie o godz. 7.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00. W związku z parafialnym wyjazdem na narty do Bodzanowa, od wtorku zastępować mnie będzie o. Mieczysław.
 5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienie: we wtorek św. Agnieszki, w piątek wspomnienie Św. Franciszka Salezego biskupa, w sobotę Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
 6. W tym tygodniu przypada we wtorek Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i życzliwości od najbliższych.
 7. Oblackie Centrum Młodzieży w Kokotku organizuje Bal karnawałowy dla dorosłych w sobotę 8 lutego. Dochód z balu przeznaczony jest na budowę Kaplicy w Oblackim Centrum Młodzieży Niniwa. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Szczegóły na plakatach.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Gość Niedzielny, Misyjne Drogi, Miłujcie się, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny – nowy numer.
 9. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego

 12 stycznia 2020

  

 1. Zapraszam na wspólne kolędowanie z aniołkami dzisiaj o godz. 15.00.
 2. Rozpoczęły się ferie szkolne. W tym tygodniu organizuję dla dzieci: w poniedziałek – wyjazd na basen, w środę – jump arena, w piątek – kręgle. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.
 3. Od soboty rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 4. W przyszłą niedzielę podsumowanie pokolędowe. Po nieszporach spotkanie opłatkowe na probostwie.
 5. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w naszej parafii.
 6. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

05.01.2020

 

 1. Dzisiaj nabożeństwo kolędowe o godz. 15.00. Bardzo serdecznie zapraszam.
 2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – zwana Trzech Króli. Zachęcam do wzięcia udziału w VII Lublinieckim Orszaku Trzech Króli Wyjście Orszaku rozpocznie się o godz. 12:30. Nasza parafia gromadzi się przy Kaplicy Wojskowej pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy do aktywnego udziału w Orszaku, czyli przebranie się za króli lub damy dworu. Kolorem naszego orszaku jest kolor zielony. Niech nie zabraknie szalików, flag itp. rzeczy właśnie w tym wyróżniających nas kolorze.
 3. W Uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszam na nabożeństwo kolędowe o godz. 15.00, które poprowadzi zespół muzyczny 4Him.
 4. W związku z tym, że przez najbliższe dwa tygodnie będę pomagał w kolędzie w innej parafii, zastępować mnie będzie o. Boguchwał – franciszkanin z Lublińca. Msze Święte w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00. W sobotę o godz. 18.30 (wyjątkowo)!!!
 5. Bóg zapłać za wszelkie dobro i otwarte drzwi w czasie odwiedzin kolędowych w naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby przyjąć jeszcze kolędę bo z różnych przyczyn nie mógł tego uczynić w wyznaczonym terminie to proszę o kontakt.
 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Miłujcie się, nowy numer czasopisma Misyjne Drogi i dla Dzieci Mały Gość Niedzielny.
 7. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Świętej Rodziny

29 grudnia 2019

 

 1. Dzisiaj przypada święto Świętej Rodziny. Zapraszam na mszę św. o godz. 10.00 podczas której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz zawierzenie rodzin naszej parafii Matce Bożej.
 2. Z racji wizyty duszpasterskiej dzisiaj nie będzie nabożeństwa kolędowego.
 3. We wtorek Msza Święta i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok.
 4. W Nowy Rok obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto nakazane. Msze Św. wg. niedzielnego porządku o 7.30 i 10.00. Dodatkowa Msza Św. o godz. 16.00.
 5. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30.
 6. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w VII Lublinieckim Orszaku Trzech Króli
  6 stycznia 2019r. Wyjście Orszaku rozpocznie się o godz. 12:30. Nasza parafia gromadzi się przy Kaplicy Wojskowej pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy do aktywnego udziału w Orszaku, czyli przebranie się za króli lub damy dworu. Kolorem naszego orszaku jest kolor zielony. Niech nie zabraknie szalików, flag itp. rzeczy właśnie w tym wyróżniających nas kolorze.
 7. Bóg zapłać za wszelkie dobro i otwarte drzwi w czasie odwiedzin kolędowych w naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby przyjąć jeszcze kolędę bo z różnych przyczyn nie mógł tego uczynić w wyznaczonym terminie to prosimy o ustalenie indywidualnego terminu. Dzisiaj kolęda od godz. 15.00 w Pustej Kuźnicy, jutro od godz. 14.00 Kokotek Dworzec, Kokotek 5, Zarach, Żyłka, we wtorek Leśnica i Piłka od godz. 14.00.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Miłujcie się, nowy numer czasopisma Misyjne Drogi i dla Dzieci Mały Gość Niedzielny.
 9. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.

Kolęda 2019 – Plan odwiedzin duszpasterskich

Plan Odwiedzin Duszpasterskich

Kolęda 2019

 

Piątek 27.12.2019, od godz. 10.00

Kokotek Centrum (początek od numeru 2)

Sobota 28.12.2019, od godz. 11.00

Posmyk (początek od Oblackiej Przystani)

Niedziela 29.12.2019, od godz. 15.00

Pusta Kuźnica

Poniedziałek 30.12.2019, od godz. 14.00

Ul. Krupówka 5 (Kokotek Dworzec), Kokotek 5, Zarach, Żyłka

Wtorek 31.12.2019, od godz. 14.00

Leśnica (od Piłki i Janiej Góry)

+ Kolęda dodatkowa !!!