XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj udali się na Górę Św. Anny na obchody kalwaryjskie za trud pielgrzymowania i modlitwę w intencji naszej parafii.

2. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

3. Również dzisiaj tydzień powitanie naszych rowerzystów i O. Tomka. Początek o godz. 17.00 koncertem reggae ETNA KONTRABANDE Powitanie rowerzystów ok. godz. 18.30.

4. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. We wtorek Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

6. W środę Wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.

7. W piątek Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. W związku z jego Świętem zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na Mszę św. w ich intencji o godz. 18.00 Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, natomiast pozostałych zapraszamy do naszego Domu Zakonnego na film niespodziankę.

8. W sobotę zapraszamy na 7 rajd Tour de Kokotek, a w nim: od godz. 10.00 zmagania rowerowe w różnych kategoriach wiekowych, o godz. 14.00 rozdanie nagród, od godz. 14.30 mecze siatkówki i piłki nożnej. Zakończymy Mszą św. o godz. 18.00.

9. Również w sobotę zapraszamy na pierwszy powakacyjny Wieczór Chwały, początek o godz. 19.00 w kościele.

10. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na prace remontowe przy naszym kościele – zwłaszcza na odnowienie schodów i skarpy. Bóg zapłać za złożone ofiary.

11. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. kolejną katechezę o ludzkiej płciowości, oraz o problemach z uchodźcami i kwestii ich integracji z kulturą zachodnią. Do nabycia również nowy numer Misyjnych Dróg.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.