XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w 7 rajdzie Tour de Kokotek.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne

4. W poniedziałek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, po Mszy św. nabożeństwo do Św. Eugeniusza.

5. W środę Wspomnienie Św. Ojca Pio z Pietrelciny.

6. W czwartek Msza św. młodzieżowa o godz. 18.00, po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele z kl. Adamem.

7. Również w czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszam wszystkich członków Róż Różańcowych naszej parafii na spotkanie do salki w naszym Domu Zakonnym.

8. W piątek Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa kapłana. Msza św. szkolna o godz. 18.00.

9. Zbiórka ministrantów i nowych kandydatów w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

10. Za tydzień w sobotę na Jasnej Górze odbędzie się Pielgrzymka Osób Konsekrowanych są na nią zaproszeni również wierni parafii zakonnych. Program jest następujący o godz. 10.00 Modlitwa o świętość życia osób konsekrowanych w Archikatedrze Częstochowskiej, o godz. 11.00 pielgrzymka wdzięczności za świętych i męczenników życia konsekrowanego z Archikatedry na Jasną Górę. O Godz. 12.15 Msza św. w Bazylice Jasnogórskiej. Zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy.

11. Dary na Rusinowice z tegorocznych plonów można składać do końca września u nas w salce. Odbiór planowany jest w piątek 02 października o godz. 9.00

12. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. o nowych zasadach orzekania o nieważności małżeństwa ogłoszonych przez papieża Franciszka; o Madzi Buczek założycielce Podwórkowych Kół Różańcowych; trzecia katecheza o teologii ciała. Do nabycia również nowy numer Misyjnych Dróg.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.