XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W poniedziałek Wspomnienie Św. Wacława męczennika.

3. We wtorek Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza św. w intencji O. proboszcza Michała i wszystkich solenizantów z naszej parafii zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. zapraszamy na kawę do Klasztoru.

4. W środę wspomnienie Św. Hieronima biskupa i doktora Kościoła.

5. W czwartek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Rozpoczynamy również miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.00.

6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek różaniec w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych także i z naszej parafii. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00, okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00, jeśli będą chętni to również po Mszy św. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo do Serca Maryi.

7. W piątek Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00, spowiedź od godz. 17.00

8. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

10. Dary na Rusinowice z tegorocznych plonów można składać do końca września u nas w salce. Odbiór planowany jest w piątek 02 października o godz. 9.00

11. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. artykuł o generałach Pana Boga; o wizji z piekła rodem, której doświadczył papież, o papieskiej pielgrzymce na Kubę. Do nabycia również nowy numer Misyjnych Dróg.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.