Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Witamy wszystkich parafian, działkowiczów i gości. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. O godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe do kościoła.

3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.

4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

5. W sobotę wspomnienie Bł. Bogumiła biskupa, wyjazd na pielgrzymkę do Czermnej i Wambierzyc o godz. 06.00 rano sprzed naszego Domu Zakonnego, powrót w godzinach wieczornych, są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kazania będzie głosił o. Adam Hetman OMI, po każdej Mszy św. będzie możliwość otrzymania błogosławieństwa prymicyjnego, z którym związany jest odpust zupełny. Zapraszamy na godz. 11.15 na Mszę św. sprawowaną przez O. Adama. Po niej zapraszamy wszystkich do „Oblackiej Przystani” pod arkady na wspólne biesiadowanie.

7. Zgodnie z dekretem o. Prowincjała do naszego Domu Zakonnego zostają skierowani następujący oblaci: O. Piotr Bednarski OMI jako nowy proboszcz i ekonom domu oraz br. Hubert Wichłacz OMI do pomocy w Oblackim Centrum Młodzieżowym. O. Michał Hadrich zostaje przeniesiony do naszego Domu Prowincjalnego w Poznaniu gdzie będzie proboszczem.

8. Zachęcamy do nabycia nowego Gościa Niedzielnego, gdzie możemy przeczytać m.in. o akcie ponownego poświęcenia naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, które będzie miało miejsce w Zakopanem na Krzeptówkach w najbliższy wtorek; o problemie uchodźców w Europie.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.