OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela Zwykła

08 września 2019

 

 1. Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam.
 2. Na Mszy Świętej o godz. 10.00 poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
 3. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w środę o godz. 19.15.
 4. W czwartek przypada wspomnienie NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej (Matki Bożej Piekarskiej), patronki naszej diecezji.
 5. W piątek Dzień Fatimski. Po mszy św. różaniec przed Najświętszym Sakramentem i procesja. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do skrzynki obok figury. Na nabożeństwo przynosimy świece.
 6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas 6 i 7 zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19.30.
 7. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Organizujemy pielgrzymkę na uroczystości odpustowe na Świętym Krzyżu. Wyjazd w sobotę o 7.00. Powrót w godzinach wieczornych. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. Rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00.
 9. Żywy Różaniec zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7.30.
 10. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy o. Pawła Petelskiego OMI, misjonarza z Madagaskaru, który wygłosi Słowo Boże i zbierać będzie ofiary na dzieło misyjne na Madagaskarze.
 11. Scholę zapraszam na próbę w sobotę o godz. 11.00.
 12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Misyjne Drogi i czasopismo Miłujcie się. Dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
 13. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.