OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła

29 września 2019

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne w naszej parafii, na spłatę remontu zebraliśmy 2 tys. złotych. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na kwiaty do kościoła.
 2. Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.
 3. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę Św. Aniołów Stróżów, w piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w sobotę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
 4. Od wtorku rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. W tygodniu nabożeństwo różańcowe będzie przed Mszą św. o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.00. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 10.00 poświęcimy różańce dzieciom pierwszokomunijnym. Za wspólne odmówienie różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny.
 5. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, będziemy to czynić w sposób szczególny podczas różańca.
 6. Wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego zapraszam na Krąg Biblijny w czwartek o godz. 19.00 na probostwie.
 7. W I piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30. Jest to również dzień imienin papieża Franciszka – pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
 8. W sobotę Msza Św. o godz. 8.00 i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 9. Od października nie będzie Mszy Świętej o godz. 11.30 w niedzielę.
 10. Za tydzień w niedzielę katecheza dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej po Mszy Świętej o godz. 10.00.
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny i Misyjne Drogi.
 12. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.