OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Świętej Rodziny

29 grudnia 2019

 

 1. Dzisiaj przypada święto Świętej Rodziny. Zapraszam na mszę św. o godz. 10.00 podczas której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz zawierzenie rodzin naszej parafii Matce Bożej.
 2. Z racji wizyty duszpasterskiej dzisiaj nie będzie nabożeństwa kolędowego.
 3. We wtorek Msza Święta i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok.
 4. W Nowy Rok obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto nakazane. Msze Św. wg. niedzielnego porządku o 7.30 i 10.00. Dodatkowa Msza Św. o godz. 16.00.
 5. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30.
 6. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w VII Lublinieckim Orszaku Trzech Króli
  6 stycznia 2019r. Wyjście Orszaku rozpocznie się o godz. 12:30. Nasza parafia gromadzi się przy Kaplicy Wojskowej pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy do aktywnego udziału w Orszaku, czyli przebranie się za króli lub damy dworu. Kolorem naszego orszaku jest kolor zielony. Niech nie zabraknie szalików, flag itp. rzeczy właśnie w tym wyróżniających nas kolorze.
 7. Bóg zapłać za wszelkie dobro i otwarte drzwi w czasie odwiedzin kolędowych w naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby przyjąć jeszcze kolędę bo z różnych przyczyn nie mógł tego uczynić w wyznaczonym terminie to prosimy o ustalenie indywidualnego terminu. Dzisiaj kolęda od godz. 15.00 w Pustej Kuźnicy, jutro od godz. 14.00 Kokotek Dworzec, Kokotek 5, Zarach, Żyłka, we wtorek Leśnica i Piłka od godz. 14.00.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Miłujcie się, nowy numer czasopisma Misyjne Drogi i dla Dzieci Mały Gość Niedzielny.
 9. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.