OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

05.01.2020

 

  1. Dzisiaj nabożeństwo kolędowe o godz. 15.00. Bardzo serdecznie zapraszam.
  2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – zwana Trzech Króli. Zachęcam do wzięcia udziału w VII Lublinieckim Orszaku Trzech Króli Wyjście Orszaku rozpocznie się o godz. 12:30. Nasza parafia gromadzi się przy Kaplicy Wojskowej pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy do aktywnego udziału w Orszaku, czyli przebranie się za króli lub damy dworu. Kolorem naszego orszaku jest kolor zielony. Niech nie zabraknie szalików, flag itp. rzeczy właśnie w tym wyróżniających nas kolorze.
  3. W Uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszam na nabożeństwo kolędowe o godz. 15.00, które poprowadzi zespół muzyczny 4Him.
  4. W związku z tym, że przez najbliższe dwa tygodnie będę pomagał w kolędzie w innej parafii, zastępować mnie będzie o. Boguchwał – franciszkanin z Lublińca. Msze Święte w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00. W sobotę o godz. 18.30 (wyjątkowo)!!!
  5. Bóg zapłać za wszelkie dobro i otwarte drzwi w czasie odwiedzin kolędowych w naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby przyjąć jeszcze kolędę bo z różnych przyczyn nie mógł tego uczynić w wyznaczonym terminie to proszę o kontakt.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Miłujcie się, nowy numer czasopisma Misyjne Drogi i dla Dzieci Mały Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.