OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

 19 stycznia 2020

  

  1. Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. Zapraszam na wspólne kolędowanie dzisiaj o godz. 15.00 wspólnie z orkiestrą dętą ze Świbia. Po kolędowaniu zapraszam wszystkich parafian i działkowiczów na wspólny opłatek na probostwie.
  3. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  4. W poniedziałek wyjątkowo Msza Święta będzie o godz. 7.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00. W związku z parafialnym wyjazdem na narty do Bodzanowa, od wtorku zastępować mnie będzie o. Mieczysław.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienie: we wtorek św. Agnieszki, w piątek wspomnienie Św. Franciszka Salezego biskupa, w sobotę Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
  6. W tym tygodniu przypada we wtorek Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i życzliwości od najbliższych.
  7. Oblackie Centrum Młodzieży w Kokotku organizuje Bal karnawałowy dla dorosłych w sobotę 8 lutego. Dochód z balu przeznaczony jest na budowę Kaplicy w Oblackim Centrum Młodzieży Niniwa. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Szczegóły na plakatach.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Gość Niedzielny, Misyjne Drogi, Miłujcie się, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny – nowy numer.
  9. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.