OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkanocna

03 maja 2020

  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Módlmy się w tych dniach o nowe, święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Prośmy także o dar powołań z naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00. W niedzielę o godz. 15.00. Dzisiaj nabożeństwo majowe przy probostwie.
  3. Informuję, że w naszym kościele może przebywać 14 osób podczas Mszy Świętej. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć we Mszy Świętej przed kościołem. W kościele proszę siadać pojedynczo na miejscach wyznaczonych białymi kartkami. Przy wejściu do kościoła dezynfekujemy ręce. W kościele obowiązuje nałożenie maseczki. Zaleca się, żeby Komunię Świętą przyjmować na ręce. W procesji do Komunii zachowujemy 2 metrowy odstęp od siebie. Msze Święte w niedziele odprawiane będą na placu przy plebani o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 11.30.
  4. Gdyby ktokolwiek potrzebował pomocy proszę o kontakt pod numerem tel. 505 965 567.
  5. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na konto naszej parafii, za zamawiane Msze Święte, za wszelkie dobro i życzliwość. Bóg zapłać.
  6. Naszą modlitwą ogarnijmy

– wszystkich chorych w szpitalach i domach, wolontariuszy, prośmy o ustanie epidemii,

– dzieci i młodzież szczególnie ośmioklasistów i maturzystów, rodziców

– wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii

– młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku

– solenizantów zaczynającego się tygodnia

– prośmy o mądrość i roztropność dla rządzących, o siły dla lekarzy, medyków, pielęgniarek i wolontariuszy

– prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne

– prośmy o deszcz dla ziemi