OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna

17 maja 2020

 1. W poniedziałek 18 maja przypada 100 rocznica urodzin Karola Wojtyły, św. Jana Pawła II. W czasie Mszy Świętej będziemy dziękować Bogu za dar Jego życia i świętości.
 2. W czwartek Uroczystość św. Eugeniusza de Mazenod – założyciela Misjonarzy Oblatów M.N. W tym dniu zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego zgromadzenia.
 3. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00. W niedzielę o godz. 15.00 w kościele. Od piątku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 5. Bardzo proszę, aby w kościele przestrzegać obowiązujących norm zarówno państwowych jak i kościelnych. W naszym kościele może przebywać 20 osób podczas Mszy Świętej. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć we Mszy Świętej przed kościołem. W kościele proszę siadać pojedynczo (dotyczy to także rodziny z wyjątkiem małych dzieci) na miejscach wyznaczonych strzałkami. Przy wejściu do kościoła dezynfekujemy ręce. W kościele obowiązuje nałożenie maseczki. Zaleca się, żeby Komunię Świętą przyjmować na ręce. W procesji do Komunii zachowujemy 2 metrowy odstęp od siebie. Msze Święte w niedziele odprawiane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 11.30 w kościele.
 6. Osoby, które zapłaciły za wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Oświęcimia i Wadowic proszę, aby zgłaszały się po zwrot pieniędzy.
 7. Trwają prace na parkingu przed kościołem. Teren został nawieziony ziemią i w najbliższym czasie zostanie utwardzony.
 8. Gdyby ktokolwiek potrzebował pomocy proszę o kontakt pod numerem tel. 505 965 567.
 9. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na konto naszej parafii, za zamawiane Msze Święte, za wszelkie dobro i życzliwość. Bóg zapłać.
 10. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich chorych w szpitalach i domach, wolontariuszy, prośmy o ustanie epidemii,
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku
 • solenizantów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne
 • prośmy o deszcz dla ziemi