OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziela Zwykła

29 sierpnia 2021

 1. Wszystkich chętnych do pożegnania piechurów, którzy wyruszają wraz z o. Dominikiem do Gruzji, zapraszam na Mszę Świętą we wtorek o godz. 18.00.
 2. W środę Msza Święta w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i katechetów z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
 3. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
 4. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od 17.30 i Msza Święta szkolna.
 5. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszam na zbiórkę w piątek po Mszy Świętej na probostwie. Zapraszam też chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 6. W sobotę dodatkowa Msza Święta o godz. 8.00 i nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi. Chorych odwiedzę z Komunią Świętą od godz. 9.00.
 7. Na prośbę Przewodniczącego Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę przed kościołami naszej diecezji odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz uchodźców. Część zbiórki przeznaczona będzie na rzecz centrów dla uchodźców w Pakistanie oraz Iranie, a druga część na rzecz centrów prowadzonych przez Caritas dla uchodźców w Polsce.
 8. Dziękczynienie za żniwa sprawować będziemy w niedzielę 12 września na Mszy Świętej o godz. 10.00
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Miłujcie się i Misyjne Drogi.
 10. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na konto naszej parafii, za zamawiane Msze Święte, za wszelkie dobro i życzliwość. Bóg zapłać. W zeszłym tygodniu na cele inwestycyjne zebraliśmy 3000 zł.
 11. Ostatni wyjazd dla dzieci, planowany na wtorek, nie odbędzie się.
 12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny, Misyjne Drogi oraz Miłujcie się. Dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
 13. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii,
 • wszystkich chorych, prosimy o ustanie epidemii,
 • o pokój na świecie, a szczególnie w Afganistanie
 • za dotkniętych klęską trzęsienia ziemi na Haiti
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM, Festiwal Życia
 • solenizantów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne