OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

10 października 2021

 

 1. Przeżywamy XXI Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Do nabycia są również papieskie kremówki w cenie 8 zł.
 2. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30 w niedziele o godz. 15.00. Dzisiaj różaniec przy krzyżu naprzeciw cmentarza. W czasie różańca poświęcę nowy krzyż. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom i wykonawcom nowego krzyża. Za wspólne odmówienie różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny.
 3. Msza Święta szkolna w piątek o godz. 18.00.
 4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w naszej parafii.
 5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny, Misyjne Drogi oraz Miłujcie się. Dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego (październikowy).
 6. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii
 • wszystkich chorych, prosimy o ustanie epidemii
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM
 • solenizantów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne