OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

09 października 2022

 1. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30 w niedziele o godz. 15.00. Dzisiaj różaniec przy krzyżu na Posmyku. Za wspólne odmówienie różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny.
 2. Radę parafialną zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19.30 w biurze parafialnym. Spotkanie będzie dotyczyło przygotowań związanych z poświęceniem kościoła.
 3. Za tydzień obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Rozprowadzać będziemy również papieskie kremówki cenie 10 zł.
 4. Za tydzień niedziela inwestycyjna w naszej parafii. Kolekta przeznaczona będzie m.in. na zamontowanie pompy ciepła. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 5. Katechezy dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej będą się odbywać w II i IV niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 11.15 w biurze parafialnym. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 poświęcenie różańców, a po Mszy Świętej katecheza. W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców po Mszy Świętej o godz. 10.00 w kościele.
 6. Msza Święta szkolna w piątek o godz. 18.00.
 7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Misyjne Drogi i czasopismo Miłujcie się, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
 8. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii
 • o pokój na Ukrainie i ustanie wojny
 • wszystkich chorych, cierpiących, za uchodźców
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM
 • Kapitułę Generalną Misjonarzy Oblatów
 • solenizantów i jubilatów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Pod Twoją obronę…