OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła

06 listopada 2022

 1. Dziękuję o. Marcinowi Szaforsowi z Gdańska, za wygłoszone Słowo Boże. Przed kościołem można wesprzeć ofiarami dzieło Oblackiego Centrum Kultury i Edukacji w Gdańsku.
 2. W związku z malowaniem kościoła Msze Święte we wtorek, środę i czwartek będą odprawione w kaplicy OCM o godz. 18.00.
 3. W piątek przypada 104 rocznica odzyskania niepodległości. Msza Święta w piątek o godz. 10.00 w intencji Ojczyzny. Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza na obchody święta Niepodległości w Lublińcu – szczegóły na plakacie w gablotce.
 4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek z okazji Dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
 5. Już za 2 tygodnie przeżywać będziemy w naszej wspólnocie parafialnej Uroczyste Poświęcenie Kościoła. Po Uroczystej Mszy Świętej chcemy też spotkać się przy wspólnym stole w Oblackiej Przystani. Ze względów organizacyjnych proszę zgłaszać swoją obecność na uroczystym obiedzie na kartkach dołączonych do przyszłej niedzieli.
 6. Różaniec z wypominkami do 8 listopada o godz. 17.30. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe z wypominkami o godz. 15.00 na cmentarzu
 7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Misyjne Drogi i czasopismo Miłujcie się, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
 8. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii
 • o pokój na Ukrainie i ustanie wojny
 • wszystkich chorych, cierpiących, za uchodźców
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM
 • solenizantów i jubilatów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne