OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII Niedziela Zwykła

13 listopada 2022

 1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich. Przed kościołem zbiórka do puszek w ramach solidarności z Kościołem prześladowanym.
 2. W sobotę przeżywać będziemy w naszej wspólnocie parafialnej Uroczyste Poświęcenie Kościoła. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii na Mszę Świętą o godz. 11.00 pod przewodnictwem ks. Bpa Jana Kopca. Po Uroczystej Mszy Świętej chcemy też spotkać się przy wspólnym stole w Oblackiej Przystani. Ze względów organizacyjnych proszę zgłaszać swoją obecność na uroczystym obiedzie na kartkach dołączonych do dzisiaj.
 3. Ministrantów zapraszam na zbiórkę przed Uroczystością Poświęcenia Kościoła w czwartek o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny.
 5. Za tydzień niedziela inwestycyjna. W ostatnim czasie kościół został ocieplony, pomalowany i zamontowana została Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.
 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Misyjne Drogi i czasopismo Miłujcie się, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
 7. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii
 • o pokój na Ukrainie i ustanie wojny
 • wszystkich chorych, cierpiących, za uchodźców
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM
 • solenizantów i jubilatów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne