Niedziela Palmowa

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj na godz. 15.00.   W zakrystii można nabyć paschaliki na stół wielkanocny: duże za 10 zł; małe za 5 zł i cienkie za 2,50 zł.

2. W zakrystii można nabyć paschaliki na stół wielkanocny: duże za 10 zł; małe za 5 zł i cienkie za 2,50 zł.

3. Okazja do przedświątecznej spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 17.00 do godz. 18.00. W Wielki Czwartek i Piątek od godz. 17.30.

4. W środę po Mszy św. nabożeństwo ku czci bł. Jana Pawła II.

5. Spektakl „Pasja” będzie można obejrzeć w po raz ostatni w Wielką Środę o godz. 20.00 w kościele następnie droga krzyżowa. Serdecznie zapraszamy parafian i gości. Prosimy o pomoc w reklamie.

6. Rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. Szczegółowy plan Świętego Triduum Paschalnego – Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty znajduje się na kartkach z tyłu kościoła, w gablocie, na stronie internetowej. Zachęcamy, aby uczestniczyć we wszystkich uroczystościach.

7. Wszyscy ministranci i lektorzy mają swoje próby: w czwartek o godz. 17.00, a w piątek i w sobotę o godz. 9.00.

8. W dniach od 01 do 04 maja odbędzie się kolejny Zjazd Niniwy w Kokotku. Prosimy o przyjęcie na nocleg naszych młodych gości. Zapisy w zakrystii.

9. Zachęcamy do nabycia najnowszego „Gościa Niedzielnego”, w którym znajduje się specjalny dodatek z nowenną do Bożego Miłosierdzia i przygotowuje nas do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego.

10.  W zakrystii można nabyć książkę z ostatniej wyprawy rowerowej Polska – Syberia w cenie 35 zł. oraz album o ks. Ludwiku Koniecznym pt.: „Regan z Kokotka”.

Bóg zapłać za wszelkie dobro.  Niech Pan Bóg nam  wszystkim błogosławi.