Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego   

1 Naszym kochanym Parafianom i miłym Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Niech radość Wielkanocy napełni wasze serca nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Życzymy wesołych i ciepłych świąt w gronie rodzinnym.

2. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na nieszpory wielkanocne  i nowennę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00 do kościoła.

3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.30 i 10.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 nowenna do Miłosierdzia Bożego. W ciągu tygodnia nowenna do Miłosierdzia Bożego zawsze po Mszy św.

4. Za tydzień 27 kwietnia przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Jest to uroczystość kanonizacji błogosławionych papieży: Jana XXIII i Jana Pawła II. Transmisja Mszy św. kanonizacyjnej o godz. 10.00.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00 do kościoła.

6. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

7. W dniach od 01 do 04 maja odbędzie się kolejny Zjazd Niniwy w Kokotku. Prosimy o przyjęcie na nocleg naszych młodych gości. Zapisy w zakrystii.

8. Zachęcamy do nabycia najnowszego „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdują się ciekawe artykuły związane ze Zmartwychwstaniem Jezusa. Jest również „Mały Gość”.

9. W zakrystii można nabyć książkę z ostatniej wyprawy rowerowej Polska – Syberia w cenie 35 zł. oraz album o ks. Ludwiku Koniecznym pt.: „Regan z Kokotka”.

Bóg zapłać za wszelkie dobro.  Niech Pan Bóg nam  wszystkim błogosławi.