III Niedziela Wielkanocna  

1. Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii młodych zebranych na XX Zjeździe Niniwy wraz ze swoimi duszpasterzami, siostrami. Cieszymy się z obecności was wszystkich.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zatem mamy zmianę tajemnic różańcowych.

3. Zapraszamy na dziękczynny koncert za kanonizację Jana Pawła II w wykonaniu zespołu „Śląsk”, który odbędzie się dzisiaj w kościele św. Stanisława Kostki u Oblatów w Lublińcu o godz. 15.00.

4. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzisiaj na godz. 15.00. W ciągu tygodnia nabożeństwo majowe zawsze po wieczornej Mszy św.

5. W sobotę 10 maja rozpoczynamy Msze św. sobotnio-niedzielne o godz. 18.00.

6. W sobotę również rozpoczniemy TRIDUUM MARYJNE przed uroczystością Matki Bożej Fatimskiej. Triduum przeprowadzi o. Krzysztof Ziętkowski – oblat pracujący w naszym domu w Siedlcach. Szczegółowy plan znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz w koszyczku z tyłu kościoła.

7. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. W nim obszerna relacja z kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII oraz pamiątka – obrazki z modlitwami za wstawiennictwem świętych papieży.

8. Jest również do nabycia majowy numer dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”. Poruszono w nim temat trudnej sytuacji kościoła na Ukrainie. W piśmie jest również dodatek dla dzieci.

9. W zakrystii można nabyć książkę z ostatniej wyprawy rowerowej Polska – Syberia w cenie 35 zł. oraz album o ks. Ludwiku Koniecznym pt.: „Regan z Kokotka”.

10.  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy w Lublińcu zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 09 maja w godz. 9.00-15.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Bóg zapłać za wszelkie dobro.  Niech Pan Bóg nam  wszystkim błogosławi.