Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego             

1. Naszym kochanym Parafianom i miłym Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi Waszego codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Niech radość Wielkanocy napełni Wasze serca nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.  Życzymy wesołych i ciepłych świąt w gronie rodzinnym.

2. Dzisiaj zapraszamy na nieszpory wielkanocne i nowennę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.

3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.30 i 10.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 nowenna do Bożego Miłosierdzia. W ciągu tygodnia nowenna zawsze po Mszy św.

5. Skarbonki z jałmużną wielkopostną można składać w zakrystii przez cały najbliższy tydzień do Niedzieli Bożego Miłosierdzia.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezjalnego. Bóg zapłać za ofiary.

7. Spotkanie dzieci przygotowujących  się do I Komunii św. wyjątkowo w sobotę 11. kwietnia o godz. 9.00 w naszym oblackim domu. Następnie o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz pani krawcowa będzie przymierzała dzieciom stroje.

8. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.   Najnowszy numer poświęcony jest najważniejszej prawdzie naszej wiary – Zmartwychwstaniu Jezusa. Jest również nowy numer dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”, który przedstawia temat wiary w Zmartwychwstanie w różnych kulturach świata.

9. W zakrystii można nabyć książki z wypraw rowerowych. W sposób szczególny polecamy grę planszową „Jonasz”.

Bóg zapłać za wszelkie dobro.  Niech Pan Bóg nam  wszystkim błogosławi.