XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jeszcze zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.00 do kościoła.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych.

3. Już jutro o. Tomek z młodymi, czyli NINIWA TEAM rozpoczyna kolejną wyprawę, tym razem na Wyspy Brytyjskie. W sześciotygodniowym rajdzie pod hasłem RADOŚĆ ŻYCIA jedzie aż 37 uczestników. Zapraszamy na uroczyste pożegnanie jutro, w poniedziałek na Mszę św. o godz. 5.00 rano. Tradycyjnie przewodniczył jej będzie bp Jan Wieczorek, obecny będzie także o. Prowincjał Antoni Bochm OMI. Po Mszy św. każdy z obecnych dostanie coś do przegryzienia i rozpocznie się IX wyprawa rowerowa. A dziś o godz. 17.30 zapraszamy na koncert „40 i 30 na 70”, a o godz. 19.00 spotkanie z wszystkimi uczestnikami wyprawy. Tradycyjnie już poczynania naszych rowerzystów będzie można każdego dnia śledzić na ich stronie rowerowej niniwateam.pl

4. Dzisiaj zapraszamy na wieczór pożegnalny naszych rowerzystów, którzy jutro wyruszę na kolejna wyprawę rowerową na godz. 18.00. Natomiast w poniedziałek o godz. 5.00 Msza św. Kościele, śniadanie i wyjazd w trasę. Prosimy o modlitwę w intencji wszystkich uczestników wyprawy.

5. W tygodniu z racji dalszego remontu i malowania prezbiterium Msze św. Będę w kaplicy naszego Domu Zakonnego. W piątek powinno zakończyć się nasze malowanie, zapraszamy więc chętnych do pomocy przy sprzątaniu naszego kościoła.

6. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek miesiąca. Po Mszy św. Wieczornej nabożeństwo oblacko – powołaniowe.

7. Z racji I piątku odwiedziny chorych od godz. 8.00, Okazja do spowiedzi pierwszopiatkowej od godz. 17.30. po Mszy św. Wieczornej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

8. Organizujemy rodzinny spływ kajakowy 7-9.08.2015 rzeką Mała Panew. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w piątek o godz. 9.30 sprzed plebanii, zabieramy ze sobą namioty.

9. W dniach od 24-28.08.2015 r. organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do Bodzanowa urokliwie położonego klasztoru Misjonarzy Oblatów, w programie dobra zabawa, wypoczynek i wycieczka do Czech. Koszt 200 zł, zapisy w zakrystii.

10. Kalendarium pozostałych wydarzeń wakacyjnych znajduje się w gablocie.

11. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

12. Polecamy książki z wypraw rowerowych oraz o ks. Ludwiku Koniecznym, a także grę planszową Jonasz.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.