XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś jeszcze zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.00 do kościoła.

2. Zakończyliśmy malowanie sufitu, od poniedziałku będą malowane jeszcze ściany, ale Msze św. będą już w kościele.

3. W czwartek obchodzimy dzień fatimski w naszej parafii. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie, serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w niedzielę o godz. 7.30, 10.00 i 11.15. Jest to święto nakazane, podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

4. Już niedługo obchodzić będziemy Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej –patronki naszej parafii. Odpust parafialny połączony z dożynkami odbędzie się w niedzielę 23.08.2015. Po południu odbędzie się tradycyjny festyn parafialny (nabożeństwo przy krzyżu na Posmyku, korowód dożynkowy, zabawy dla dzieci, konkurs drwala, przeciąganie liny przez mieszkańców poszczególnych miejscowości naszej parafii, proszę o wystawienie drużyn, koncert zespołu Silvers połączony z zabawą taneczną). Bardzo proszę o pomoc w przeprowadzeniu festynu.

5. W dniach od 24-28.08.2015 r. organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do Bodzanowa urokliwie położonego klasztoru Misjonarzy Oblatów, w programie dobra zabawa, wypoczynek i wycieczka do Czech. Koszt 200 zł, zapisy w zakrystii.

6. Kalendarium pozostałych wydarzeń wakacyjnych znajduje się w gablocie.

7. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. artykuł o Św. Michale Archaniele i opiece jaką otacza wszystkich, którzy się modlą do niego, o największej amerykańskiej fabryce aborcyjnej i wiele innych artykułów. Polecamy książki z wypraw rowerowych oraz o ks. Ludwiku Koniecznym, a także grę planszową Jonasz.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.