XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych w naszych Różach. O godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe, prowadzi Róża I p. Ewy Rurańskiej.

2. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.00

3. W poniedziałek Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

4. We środę Wspomnienie NMP Różańcowej.

5. W czwartek urodziny obchodzi nasz kleryk Adam, Msza św. w jego intencji o godz. 18.00, życzymy mu wielu łask Bożych i opieki Maryi Niepokalanej na każdy dzień życia. Po Mszy Św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie do klasztoru.

6. W piątek Msza św. szkolna o godz. 18.00.

7. W sobotę zbiórka ministrantów o godz.10.00 w kościele.

8. Za tydzień kolejny Dzień Papieski. Nasza młodzież przed kościołem będzie sprzedawać kremówki papieskie. Dochód przeznaczony będzie na ich wyjazd do Katowic na jesienny zjazd Niniwy.

9. W dniach od 06 do 08 .11 w Katowicach odbywał się będzie jesienny zjazd Niniwy. Chętnych do uczestnictwa w tym wydarzeniu prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

10. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. artykuł o nadziejach związanych z synodem NT rodziny w Rzymie; dlaczego Biblia częściej mówi o pieniądzach niż o modlitwie. Do nabycia również nowy numer Misyjnych Dróg.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.