IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkiego Postu, witamy wszystkich parafian, działkowiczów oraz gości. Szczególnie witamy O. Jarosława Kędzię OMI naszego rekolekcjonistę oraz młodzież przeżywającą swoje rekolekcje powołaniowe. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Od poniedziałku do środy zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00 z nauką rekolekcyjną. Od godz. 17.00 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W poniedziałek zapraszamy po Mszy św. wieczornej małżonków na naukę stanową ok. godz. 19.00. Spowiedź Św. rekolekcyjna w środę od godz. 7.30 i wieczorem od godz. 17.00.

3. We wtorek o godz. 18.30 w parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu będzie udzielany sakrament bierzmowania trójce naszej młodzieży. Zachęcam do modlitwy w ich intencji aby owocnie przeżyli ten sakrament.

4. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie i dostępny na naszej stronie internetowej.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

6. W I sobotę miesiąca Msza św. o godz. 8.00 a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

7. W zakrystii są do zabrania plakaty informujące o Pasji wystawianej w Kokotku prosimy o pomoc w kolportażu.

8. W zakrystii można nabyć również paschaliki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas w cenie małe 2,5 zł, średni 5 zł, duży 10 zł. Obok gazet są wyłożone również skarbonki na jałmużnę wielkopostną.

9. Zachęcamy do nabycia nowego Gościa Niedzielnego, gdzie możemy przeczytać m.in. o rozpoczętym wczoraj pierwszym synodzie diecezji gliwickiej; o prośbie Matki Bożej z Fatimy aby każdego dnia odmawiać różaniec w intencji nawrócenia świata.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.