V Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu, witamy wszystkich parafian, działkowiczów oraz gości. Dziś również I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic w naszych różach.

2. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 15.00, a po nich próba generalna Pasji, bardzo proszę grających o obecność.

3. W poniedziałek na godz. 9.00 zapraszam panów do pomocy przy postawieniu płotu na nowej skarpie.

4. W I czwartek miesiąca po Mszy Św. nabożeństwo powołaniowe.

5. W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00 z Komunią Św. i spowiedzią  świąteczną. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. wieczornej.

6. Zapraszamy na spektakl „Pasja” w wykonaniu naszej młodzieży w sobotę i niedzielę o godz. 19.00. Można jeszcze w zakrystii zabrać plakaty.

7. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. O godz. 10.00 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

8. W zakrystii można nabyć również paschaliki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas w cenie: mały –  2,5 zł, średni – 5 zł, duży – 10 zł. Obok gazet są wyłożone również skarbonki na jałmużnę wielkopostną.

9. Ojciec proboszcz do środy włącznie głosi rekolekcje w Tarnowskich Górach.

10. Zachęcamy do nabycia nowego Gościa Niedzielnego, gdzie możemy przeczytać m.in. co można zrobić z cierpieniem według Matki Bożej z Fatimy; o potrzebie odbudowania chrześcijańskiej cywilizacji.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.