OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkiego Postu

15 marca 2020

  1. W związku z dekretem biskupa gliwickiego Jana Kopca zostają odwołane wszystkie Msze Święte z udziałem ludu. Zamówione intencje zostaną odprawione według rozpiski.
  2. Mimo, że Msze Święte nie będą odprawiane z ludem, kościół pozostanie otwarty od godz. 7.45 do 12.00. W tym czasie odbywać się będzie indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu (jednak nie w grupie większej niż 50 osób). Okazja do spowiedzi świętej od 9.00 – 10.00.
  3. W tym tygodniu kościół pozostanie otwarty w ciągu dnia. Zachęcam do osobistej modlitwy, jak również do modlitwy wspólnej w naszych rodzinach i domach. Niech to będzie dla nas okazja do dobrego przeżycia Wielkiego Postu inaczej. Wykorzystajmy ten czas na refleksję, modlitwę, zatrzymanie.
  4. We wtorek przypada coroczna całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Okazja do adoracji będzie od godz. 8.00 do 18.00. Będzie to adoracja indywidualna. Na stoliku przy wyjściu jest wyłożona lista. Proszę, aby osoby chętne się wpisywały na konkretne godziny.
  5. Widzimy, że sytuacja zmienia się bardzo szybko. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej kokotek.oblaci.pl jak również profilu na Fb gdzie informacje podawane są na bieżąco.
  6. Naszą modlitwą ogarnijmy

– wszystkich chorych w szpitalach i domach

– dzieci i młodzież

– wszystkich czujących lęk w obawie przed wirusem

– prośmy o oddalenie epidemii

  1. Nasza wspólnota zakonna każdego dnia o godz. 20.30 odmawiać będzie różaniec w intencji wszystkich chorych i o ustanie epidemii.