OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkiego Postu

29 marca 2020

  1. Dzisiaj okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 11.00 do 12.30. W tym czasie będzie też okazja do spowiedzi świętej w zakrystii. W tygodniu kościół będzie otwarty na modlitwę indywidualną w godz. 18.00 – 19.00. Przypominam o ograniczeniu liczby osób przebywających w kościele do pięciu.
  2. W przyszłą niedzielę okazja do spowiedzi św. od godz. 8.00 do 9.30 i od 11.00 do 12.30 w zakrystii. W tym czasie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Do spowiedzi można umawiać się również indywidualnie dzwoniąc na podany numer telefonu.
  3. Zachęcam do uczestnictwa we mszach świętych za pośrednictwem telewizji, radia oraz Internetu. Podajemy poniżej przykładowe godziny transmisji: Niedziela: 7:00 oraz 11:00 w TVP1, 9:00 w Pierwszym Programie Polskiego Radia, 9:30 w TV Trwam, 13:00 w TV Polonia. W dni powszednie: 7:00 w TVP1 oraz w Radio Maryja.
  4. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej kokotek.oblaci.pl jak również profilu na Fb gdzie informacje podawane są na bieżąco.
  5. Gdyby ktokolwiek potrzebował pomocy proszę o kontakt pod numerem tel. 505 965 567.
  6. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na konto naszej parafii, za zamawiane Msze Święte, za wszelkie dobro i życzliwość. Bóg zapłać.
  7. Naszą modlitwą ogarnijmy:

– wszystkich chorych w szpitalach i domach, wszystkich czujących lęk w obawie przed wirusem

– dzieci i młodzież, rodziców

– prośmy o mądrość i roztropność dla rządzących, o siły dla lekarzy, medyków, pielęgniarek i wolontariuszy

– prośmy o oddalenie epidemii

– wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii

– młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku

– solenizantów zaczynającego się tygodnia