OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII Niedziela Zwykła

20 czerwca 2021

 

 1. Dzisiaj niedziela inwestycyjna. Kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na cele parafialne zarówno podczas kolekty, poprzez ofiaromat jak i na konto naszej parafii.
 2. Dziękuję za wsparcie akcji „słodka niedziela”. Zebraliśmy 1060 zł. Dziękuję wszystkim, którzy upiekli ciasta, ministrantom za rozprowadzanie i prenowicjuszowi Adrianowi za pomysł i przeprowadzenie.
 3. W poniedziałek podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 4. W środę przypada Dzień Ojca. Wszystkich ojców wraz z dziećmi zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej i nabożeństwa.
 5. Wszystkich parafian i działkowiczów zapraszamy na Mszę Świętą w intencji brata Huberta w ramach wdzięczności za Jego posługę w naszej parafii. Msza Święta zostanie odprawiona 25 czerwca w piątek o godz. 17.00 przy OCMie. Po Mszy Świętej w imieniu brata Huberta zapraszamy wszystkich na poczęstunek.
 6. Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz rodziców na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona również w piątek o godz. 17.00 przy OCMie.
 7. Organizuję dla dzieci i młodzieży wakacje w Zakopanym w terminie od 1 – 7 sierpnia. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ są odprawiana codziennie po Mszy Św. wieczornej.
 9. Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem gazu na Kokotku i Pustej Kuźnicy zapraszam do pobrania w zakrystii wniosku o określenie warunków przyłączenia. Wypełnione wnioski można przynieść do zakrystii do końca czerwca.
 10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny, Misyjne Drogi – numer poświęcony pracy oblatów na Madagaskarze, Mały Gość Niedzielny oraz Miłujcie się.
 11. Proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: zakładanie maseczek, dezynfekcję rąk, zachowanie bezpiecznych odległości.
 12. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii,
 • wszystkich chorych, przebywających na kwarantannie, Służbę Zdrowia
 • prosimy o ustanie epidemii,
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM
 • solenizantów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne