OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela Zwykła

27 czerwca 2021

 

 1. Dziękuję o. Stanisławowi Kazkowi z Madagaskaru za wygłoszone Słowo Boże. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc misjom na Madagaskarze.
 2. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na cele parafialne zarówno podczas kolekty, poprzez ofiaromat jak i na konto naszej parafii. W zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii zebraliśmy 2 tys. zł.
 3. We wtorek przypada uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji.
 4. W I czwartek miesiąca dziękujemy Bogu za dar Eucharystii i Kapłaństwa. Po Mszy Świętej adoracja NS do 19.30.
 5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.20.
 6. W sobotę dodatkowa Msza Święta o godz. 8.00 i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Chorych odwiedzę z Komunią Świętą od godz. 9.00.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 obchodzić będziemy rocznicę I komunii świętej. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek od 17.20. Spotkanie dla rodziców w piątek po Mszy Świętej.
 8. Organizuję dla dzieci i młodzieży wakacje w Zakopanym w terminie od 1 – 7 sierpnia. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy w zakrystii do końca czerwca.
 9. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ są odprawiana codziennie po Mszy Św. wieczornej.
 10. Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem gazu na Kokotku i Pustej Kuźnicy zapraszam do pobrania w zakrystii wniosku o określenie warunków przyłączenia. Wypełnione wnioski można przynieść do zakrystii do końca czerwca.
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny, Misyjne Drogi – numer poświęcony pracy oblatów na Madagaskarze, Mały Gość Niedzielny oraz Miłujcie się.
 12. Proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: zakładanie maseczek, dezynfekcję rąk, zachowanie bezpiecznych odległości.
 13. Naszą modlitwą ogarniamy:
 • wszystkich parafian, działkowiczów i sympatyków naszej parafii,
 • wszystkich chorych, przebywających na kwarantannie, Służbę Zdrowia
 • prosimy o ustanie epidemii,
 • młodzież ze wspólnot Niniwa i wszystkich związanych z OCM
 • solenizantów zaczynającego się tygodnia
 • prośmy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne